22:09

WINTER FASHION 2017

WINTER FASHION 2017
Hey kochani .!

Ostatni tydzień był maga ciężki, ciągle zmieniająca się pogoda, coraz zimniej na dworze, więc postanowiłam pokazać wam kilka ciekawych według mnie stylizacji na własne taką okazję. 
Każda z tych stylizacji ma coś w sobie. Kolejny post o stylizacjach na okres jesienno zimowy, sporo z was lubi je czytać, dla jednych są mniej lub bardziej ciekawe. 
Wiem, że wielu z was lubi takie właśnie posty, może i nie są zbyt wyszukane, ale za to ciekawe na swój sposób.
  Jestem mega podekscytowany tym co się ostatnio dzieje. Pierwszym chyba takim ważnym elementem jesteście wy, czyli moi czytelnicy, drugi punkt to moja kontynuacja współpracy z Rosegal. Jestem na prawdę ciekawa co tym razem mnie zaskoczy.

Takie posty to już chyba tradycja.
Wiem, że wielu z was lubi takie właśnie posty, może i nie są zbyt wyszukane, ale za to ciekawe na swój sposób.

Koniecznie dajcie znać pod postem, która z tych stylizacji jest waszą ulubioną. Jesli chcecie, to piszcie jakie posty chcielibyście tu zobaczyć? 

j08:19

WISH LIST ON HALLOWEEN FROM ROSEGAL

WISH LIST ON HALLOWEEN FROM ROSEGAL
Hey kochani.. W związku ze już za kilka dni będzie Halloween, przychodzę do was z wish listą z Rosegal na tą właśnie okazję. Na stronie jest mnóstwo rzeczy, które bardzo przypadły mi do gustu. Dziś przedstawię mam 8 produktów, które według mnie są godne uwagi. 
In English 


Hey dear .. In connection with a few days will be Halloween, I come to you with a wish list with Rosegal for this occasion. There are a lot of things that I liked. Today I have 8 products that I think are worthy of attention.https://m.rosegal.com/necklaces/faux-leather-round-blood-halloween-696203.html


https://m.rosegal.com/leggings/high-waist-halloween-flower-skull-1319356.html


https://m.rosegal.com/leggings/halloween-3d-bone-print-leggings-1286553.html


https://m.rosegal.com/m-goods_img-goods_id-1347504.html

https://m.rosegal.com/t-shirts/halloween-high-neck-spider-web-1313993.html

13:26

OOTD / CZYLI RECENZJA PACZKI Z ROSEGAL

OOTD / CZYLI RECENZJA PACZKI Z  ROSEGAL
Hey kochani.!
Po dość długim oczekiwaniu i po komentarzach widzę że nie tylko ja czekałam na tą chwilę, również wy czekaliście na ten moment. Szczerze mówiąc, nie  spodziewałam się nie wiadomo jakich cudów, ale jednak bardzo miło się zaskoczyłam. Mimo iż Rosegal jest chińską stroną to produkty maja na prawdę dobrej jakości, jestem bardzo miło zaskoczona. 
Idealnie dobrana rozmiarówka, produkty na prawdę dobrej jakości, godne polecenia. I czego tu chcieć więcej? 

W końcu czas pokazać perełki, które udało mi się upolować. 
Koniecznie dajcie znać pod postem jak wam się podoba i wgl co o tym myślicie. 

IN ENGLISH 

Hey dear ones! After quite a long wait and after comments I see that not only I waited for that moment, you also waited for that moment. Honestly, I did not expect any miracles, but I was very surprised. Although Rosegal is a Chinese site, the products are really good quality, I am very surprised. Perfectly sized, the products are really good quality, recommendable. And what do you want here? In the end time to show the beads that I was able to hunt. Make sure you know what you like and what you think about it.

18:04

FASHION 2017

FASHION 2017
Witajcie Kochani. 
W oczekiwaniu na moje zamówienie przychodzę do was z kolejnym potem. 

Kolejny post z trendami tego roku na okres jesienno zimowy. Mam nadzieję że tak również te inspiracje wam się spodobają tak samo jak mi.  


22:35

JACKET 2017 /2018

JACKET 2017 /2018
Witajcie Kochani. 

Moją dzisiejszą inspiracją do napisania dla was tego posta była piosenka amerykańskiej wokalistki Ariany Grande pt. " Everyday ", w którym to właśnie wokalistka ma na sobie właśnie taką kurtkę. Mega mi się ona spodobała. 
Ariana zdecydowanie zainteresowała nim projektantów, bo są one w tym roku nie wątpliwe hitem. 


12:56

JESIEŃ ZIMA 2017

JESIEŃ ZIMA 2017
Witam wszystkich.

Mam nadzieję że ten post również i wam się spodoba. Dawno nie było postów tego typu i szczerze brakowało mi tego i to bardzo. 
W oczekiwaniu na paczkę z Rosegal, przedstawię wam kilka stylizacji na nadchodzący sezon czyli jesień / zima 2017.. Mam nadzieję że również i wam się spodobają tak jak i mnie. Dajcie znać koniecznie w komentarzu co o tym sądzicie i która stylizacja najbardziej wam się podoba. Pamiętajcie że gdyby nie wy nie było by mnie tutaj. Jeśli chcecie dajcie znać w komentarzach o czym chcielibyście zobaczyć następny post. 
Bardzo was kocham. 


Copyright © 2016 Carolynx96 , Blogger