10:21

Brit Awards 2018 RED CARPET

Brit Awards 2018 RED CARPET


Dziś postanowiłam pokazać wam stylizacje które według mnie wypadły na prawdę dobrze na czerwonym dywanie ns Brit Awards 2018. 

Każda z nich ma coś w sobie, wiem też nie każdemu się mogą podobać. Prawda jest taka że ile ludzi na świecie tyle gustów. 
Moimi faworytkami jeśli chodzi o kreacje tego wieczoru są Ann Marie, Dua lipa w srebrnej sukience, a także Jade Tritwal z Little mix. 


09:14

Valentine's Day activities . About the zaful wishlist

Valentine's Day activities . About the zaful wishlist

Hello, beloved.

A company called Zaful some time ago.

So today I come to you with a wish list, from this company.

https://zaful.com/?lkid=12617874

Due to the fact that Valentine's Day is coming soon, I decided to show you stylizations, which in my opinion fit perfectly for this occasion.

Zaful valentine's Day in 2018 Z racji tego, że niedługo są walentynki postanowiłam że pokaże wam stylizacje, która moim zdaniem pasuje idealnie na tą okazję.
Valentine's Day Deal 
VALENTINE'S DAY SALE 

Valentine's Day is a perfect time to go to romantic places with a loved one, in my opinion the ideal place is warm countries, islands, that's why I thought about the stylization of actually the more holiday season.azję.

https://zaful.com/slit-floral-criss-cross-maxi-dress-p_473794.html


Biała sukienka w kwiaciste wzory z paskami na plecach i mocno wyciętym dekoltem, świetna nie tylko na plażę, ale dobrze sprawdzi się na codzień.White dress with flowery patterns with stripes on the back and well cut neckline, perfect not only on the beach, but also works well on a daily basis.

https://zaful.com/mesh-peep-toe-sandals-p_298750.html

White sandals, despite the golden elements, give the delicacy even when they have a fairly high heel.
https://zaful.com/charm-star-collarbone-chain-necklace-p_307418.html

Bracelet is the perfect choice for those who do not like exaggeration and heavy stylizations, adds charm to any stylization and in an interesting way makes each of them more attractive.
09:58

Rosegal CHRISTMAS GIFTS

Rosegal CHRISTMAS GIFTS
Hey, honey Some time has passed since the last post. This post, as you can see after the title, will be dedicated to Rosegal. https://rosegal.com/promotion-clearance-sale-special-508.html?lkid=12614717
This time it will be things to mouth, and I decided to try for a bracelet with a very nice motive and a choler with artificial blood, which in fact looks really impressive.

https://m.rosegal.com/?lkid=12614717https://www.rosegal.com/?lkid=12614717
https://www.rosegal.com/promotion-clearance-sale-special-508.html?lkid=12614717
I hope you like it, let me know what you thing about it. Kisses from you 

17:09

SOPHIA SMITH STYLE

SOPHIA SMITH STYLE

Hey kochani! :*
Dziś postanowiłam pokazać wam kilka ciekawych według mnie stylizacji pewniej Brytyjki. 
Sophia Smith to 24 letnia Brytyjska, którą obserwuje już od dawna, tak wiem nie każdy może wszystkich znać, ja to rozumiem. 
Na pewno bardzo dobrze jest ona znana Directoners. 
Jakiś czas temu była ona sfotografowana z Polską Wags Mariną Łuczenko - Szczęsną, czyli żoną  Wojtka Szczęsnego.  Styl Smith jest bardzo kobiecy i według mnie nie ważne w co się ubierze, czy będzie to sukienka, spodnie, strój sportowy  czy nawet kombinezon, który według mnie jest bardzo ciekawy, zawsze wygląda perfekcyjnie. 22:09

WINTER FASHION 2017

WINTER FASHION 2017
Hey kochani .!

Ostatni tydzień był maga ciężki, ciągle zmieniająca się pogoda, coraz zimniej na dworze, więc postanowiłam pokazać wam kilka ciekawych według mnie stylizacji na własne taką okazję. 
Każda z tych stylizacji ma coś w sobie. Kolejny post o stylizacjach na okres jesienno zimowy, sporo z was lubi je czytać, dla jednych są mniej lub bardziej ciekawe. 
Wiem, że wielu z was lubi takie właśnie posty, może i nie są zbyt wyszukane, ale za to ciekawe na swój sposób.
  Jestem mega podekscytowany tym co się ostatnio dzieje. Pierwszym chyba takim ważnym elementem jesteście wy, czyli moi czytelnicy, drugi punkt to moja kontynuacja współpracy z Rosegal. Jestem na prawdę ciekawa co tym razem mnie zaskoczy.

Takie posty to już chyba tradycja.
Wiem, że wielu z was lubi takie właśnie posty, może i nie są zbyt wyszukane, ale za to ciekawe na swój sposób.

Koniecznie dajcie znać pod postem, która z tych stylizacji jest waszą ulubioną. Jesli chcecie, to piszcie jakie posty chcielibyście tu zobaczyć? 

j08:19

WISH LIST ON HALLOWEEN FROM ROSEGAL

WISH LIST ON HALLOWEEN FROM ROSEGAL
Hey kochani.. W związku ze już za kilka dni będzie Halloween, przychodzę do was z wish listą z Rosegal na tą właśnie okazję. Na stronie jest mnóstwo rzeczy, które bardzo przypadły mi do gustu. Dziś przedstawię mam 8 produktów, które według mnie są godne uwagi. 
In English 


Hey dear .. In connection with a few days will be Halloween, I come to you with a wish list with Rosegal for this occasion. There are a lot of things that I liked. Today I have 8 products that I think are worthy of attention.https://m.rosegal.com/necklaces/faux-leather-round-blood-halloween-696203.html


https://m.rosegal.com/leggings/high-waist-halloween-flower-skull-1319356.html


https://m.rosegal.com/leggings/halloween-3d-bone-print-leggings-1286553.html


https://m.rosegal.com/m-goods_img-goods_id-1347504.html

https://m.rosegal.com/t-shirts/halloween-high-neck-spider-web-1313993.html
Copyright © 2016 Carolynx96 , Blogger